Právě se nacházíte: Domů Články

Bezpečnostní tabulky

Váš košík je prázdný

Archiv článků

Novinka – kniha evidence úrazů - VERZE 2015

Email Tisk PDF

Kniha_evidence___4cf118720cdbaOd 1. ledna 2015 vstupuje v účinnost novela nařízení vlády č. 201/2010 o způsobu evidence úrazů, hlášení a zasílání záznamu o úrazu - ve smyslu nařízení vlády č. 170/2014 Sb. Paragraf 2 je doplněn o oddíl popis úrazového děje - tato nová kolonka je v nové knize úrazů nejobsáhlejší. Byly zapracovány i další drobné úpravy, přesně dle novely. Náhled strany věnované jednomu úrazu si můžete prohlédnout uvnitř článku. Tiskopis je vám již k dispozici, můžete si jej prostřednictvím e-shopu objednat, skladové číslo je 210507.

Celý článek...
 

Označení restaurací - dle protikuřáckého zákona

Email Tisk PDF
314701Podle novely "Protikuřáckého zákona" (sbírka zákonů 305/2009) vstupuje od 1. července 2010 v platnost povinnost označit zařízení společného stravování provozovaného na základě hostinské činnosti tak, aby bylo zřejmé, zda se jedná o nekuřácké zařízení, kuřácké zařízení nebo zařízení s vyhrazenými prostory. Proto přinášíme na trh nové bezpečnostní tabulky, jejichž velikost a vzhled odpovídá tomuto nařízení. Označení je provedeno ve formě samolepek určených pro venkovní prostředí (odolné vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Níže uvádíme vzhled tabulek - více v našem internetovém obchodě v sekci Značení dle protikuřáckého zákona.
Celý článek...
 

Novinka - Velkoobchod v e-shopu

Email Tisk PDF

Vážení zákazníci.

velkoobchodNaše nová nabídka je určena pro firmy podnikající v oboru BOZP, respektivě prodávajícím náš sortiment v této oblasti trhu. Abychom vám mohli poskytnout výrazně příznivější ceny oproti těm běžným, zřídili jsme novou sekci e-shopu - velkoobchod bezpečnostní tabulky.

Co vám tato novinka přinese? Veškerý sortiment je v e-shopu zobrazen tak, jak jste byli dosud zvyklí. Liší se pouze v cenách, které jsou poníženy o obchodní slevu. Ta se liší podle prodejnosti výrobků. Nejvýraznější je u nejvíce prodávaných položek ... plastových a samolepících tabulek formátu A4. Zcela jedinečná je pak cenová hladina fotoluminiscenčních výrobků. Zde si dovolujeme tvrdit, že levněji tyto produkty momentálně na českém trhu nezakoupíte. Bezpečnostní tabulky nejvýhodnějši na trhu. Čerpání VO cen je možné pouze prostřednictvím centrály Blansko, prodejny v Praze a Brně fungují výhradně jako maloobchodní prodejny.

Veškeré podrobnosti k přihlášení a podmínkám využívání této sekce naleznete v odkazu Velkoobchod. Případné otázky zodpovíme či nejasnosti vysvětlíme telefonicky či mailem.

 

Snížení cen fotoluminiscenčních tabulek

Email Tisk PDF
Fotoluminiscenční tabulky slevaOd 1.března snižujeme ceny fotoluminiscenčních tabulek. - bezpečnostní tabulky v akci. Kvalita značek zůstává samozřejmě zachována, použitý fotoluminiscenční materiál je totožný. Kompletní ceník našich výrobků, platný od 1.3.2010 naleznete zde.
Pro rychlou orientaci uvádíme ceny tří nejpoužívanějších formátů:
-   200x87 mm 49,- Kč za 1 ks bez DPH,
-   210x105 mm 51,- Kč za 1 ks bez DPH,
-   148x148 mm 53,- Kč za 1 ks bez DPH.
Prohlédněte si naši nabídku FL sortimentu – přechod do e-shopu zde.
 

Vánoční soutěž o mobilní telefon

Email Tisk PDF
soutez bezpecnostni tabulkyMilí zákazníci, připravili jsme pro vás vánoční soutěž, jejíž výherce obdrží mobilní telefon Samsung. Pravidla hry jsou jednoduchá – účastníkem soutěže se stává každý, kdo v termínu od 25.11. do 18.12. 2009 objedná prostřednictvím našeho e-shopu Bezpečnostní tabulky. Každá objednávka vstupuje do slosování samostatně, takže pokud v daném období objednáte vícekrát, zvyšuje se vaše šance na výhru. A navíc – finanční objem objednávky také hraje roli. Dodávka v hodnotě zboží do 300,- Kč včetně DPH se počítá jednou, v hodnotě 301,- až 1.000,- Kč dvakrát a objednávka v částce nad 1.000,- Kč vstupuje do hry dokonce třikrát. Nemusíte tedy dělit svůj požadavek do více dodávek, abyste si zvýšili šanci na výhru! Dne 19.12. proběhne vylosování a v pondělí 21.12. mobil odešleme tak, abyste jej obdrželi již pod stromeček.
 
Strana 1 z 2

Vyhledání zboží

Přihlášení